Záhoří - Mladá Vožice

Krch Martin     Kukla Petr    Schorný Tomáš    Malík Jiří
Mareš Patrik   Kukla Štěpán   Kříženecký Lukáš    Bíba Rosťa
                  Dušek Tomáš              Písařík Tomáš

střídání: 5´Kříženecký Martin (Kříženecký Lukáš)
               60´Zelenka Tomáš (Malík Jiří)
               70´Svatek Tomáš (Bíba Rosťa)
               75´Kukla Tomáš (Písařík Tomáš)
               75´Smetana Jan (Dušek Tomáš)

Branky Ml. Vožice: 25´Dušek Tomáš
                                 70´Kříženecký Martin

K prvnímu jarnímu utkání jsme cestovali do Záhoří. Písecký  soupeř se loni na poslední chvíli zachránil v 1.B. třídě. Již od první minuty bylo vidět jak bude soupeř agresivní a nepříjemný. Hrálo se na velmi tvrdém vyprahlém povrchu, i proto jsme hned v páté minutě přišli o jednoho hráče. Po faulu domácích  upadl Lukáš Kříženecký na bok a musel odstoupit ze hry. Celá první půle byla v naší režii, domácí se jen sporadicky dostávali na dostřel naší branky. V poloviné prvního poločasu jsme se po centru velmi agilního Patrika Mareše (posila z Ratibořských Hor) dostali do vedení Tomáš Dušek zavěsil 1:0. Záhoří opět jen faulovalo a jen díky rozhodčímu neměli na kontě červenou kartu. Ve 47. minutě jsme pustili soupeře do zápasu. Jirka Malík zbytečně fauloval v pokutovém území a domácí se z penalty nemýlili 1:1. Poté se hrál spíše hokej než fotbal domácí vycítili že rozhodčí má karty zamčené v šatně a rozdávat je nehodlá. Likvidační zákrok střídal bodyček. V 70´minutě vystřelil s poza vápna Martin Kříženecký domácí brankář neměl nárok a znovu jsme vedli. Bohužel jsme obdrželi v 88´minutě po schrumáži ve vápně vyrovnávací branku. Je třeba podotknout že jsme díky agresivitě soupeře a benevolenci rozhodčího přišli o dva hráče.  Domácí měli dohrávat zápas minimálně o dva hráče méně. Tenhle bod bolel.......