TJ Olypie Měšice - TJ Sokol M.V. 0:5(0:1)

Kuchař, Vávra

Rozhodčí: Hanzal Jiří
Diváci: 20

ČK Vožice: 52. Balík

První mistrovské utkání jsme odehráli na půdě Měšic a moc dobře jsme ho nezvládli. Dělali jsme spoustu hrubých chyb a to soupeř po půl hodině potrestal, když jsme ve 29. minutě po schrumáži ve vápně inkasovali. Až poté jsme se trochu oklepali a začali hrát i dopředu ale žádné z našich zakončení se neujalo. Šli jsme do šaten za tohoto stavu. Bohužel se nám nepodařil chytit začátek druhé půle a během šesti minut, v 51. 54. a 57. minutě jsme třikrát vyndavali míč ze sítě. A to ještě v 52. minutě zastavil pronikajícího útočníka domácích Balík a viděl rovnou červenou kartu. Od vyloučení jsme se už na nic nezmohli a v 68. minutě dostali ještě pátou branku. Příští týden v neděli tj. 30.8. od 17:00 nás čeká soupeř z Božejovic a my se budeme snažit odčinit tento debakl.