Mladá Vožice "dorost" - Chýnov

TJ Sokol M.V. - FC Chýnov 4:0(3:0)

Sestava:                               Čeněk
                         Toušek, Teplo, Forejt, Poustecký
                         Fiala, Homola, Adam J., Struska
                                           Dušek

Střídali: Červenka, Svatek J., Zachariáš, Matějka. Adam O., Smrčina

Rozhodčí: Votava Pavel

ŽK Vožice: Toušek, Smrčina

Náš první domácí zápas sezony jsme chtěli zvítězit a to se nám také podařilo. První poločas byl jak z fotbalové učebnice. kombinovali jsme, vytvářeli si šance, dostávali se do zakončení a vyšli nám naše naučené standartní situace.Soupeře jsme vůbec k ničemu nepustili a za první půli se nedostal k našemu brankovému území. Na Chýnov jsme vlétli hned od začátku a vytvářeli si šance. Do vedení jsme šli v 10. minutě když rohový kop prodloužil hlavou na zadní tyč MICHAL FIALA, 1:0. Nadále jsme soupeře přehrávali. Druhá branka přišla ve 23. minutě kdy znovu z rohu posadil balon na hlavu ONDŘEJI MARKOVI Kuba Teplo a první jmenovaný navýšil naše vedení již na 2:0. Tři minuty na to mohlo být zase vše jinak, když si ve 26: minutě ve vápně pokryl balon Pepa Adam a byl faulovaný, kopala se penalta. K ní se postavil náš brankář Karel Čeněk ale nekopl ji moc dobře a nechal vyniknout golmana hostí, který ji vytáhl na roh. Ale mrzet nás to nemuselo, byli jsme nadále aktivnější. Ve 37. minutě jsme vedli už 3:0 když z autu hostů vybojoval míč Ondra Marek a pasem za obranu poslal do úniku MICHALA FIALU, ten svým druhým gólem zvýšil naše vedení. Ve 41. minutě. jsme zahrávali volný přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů, k míči se postavil David Struska a svou bombou orazítkoval tyč. Do přestávky se skóre nezměnilo a do šaten jsme šli s vedením 3:0. Do druhé půle jsme měli horší vstup, soupeř si vytvořil pár slibných šancí a z jedné trefil břevno. Pak jsme se zase oklepali a začali působit dopředu. Přišla 69. minuta, ve vápně byl znovu faulovaný Pepa Adam, k penaltě se postavil kapitán JAKUB TEPLO a nemýlil se, 4:0. Pak jsme si vytvořili ještě pár šancí ale naše koncovka není ještě tak dobrá a zápas mohl skončit mnohem větším rozdílem. Ale konečný stav 4.0 bereme a připisujeme si další tři body. Za bojovný výkon musím pochválit celý tým a doufám že si nadále půjdem za naším cílem. příští týden zavítáme na půdu Plané nad Lužnicí, kde jsme zvládli přípravný zápas ale mistrovské utkání už bude o něčem jiném a stoprocentně se na zápas připravíme. Závěrem bych chtěl poděkovat divákům že nás přišli podpořit a za čtrnáct dní znovu ve Vožici na viděnou.
Hráč utkání: Fiala Michal