TJ Sokol Planá nad Lužnicí - TJ Sokol Mladá Vožice

Střídali: Červenka, Svatek P., Zachariáš, Křížek, Tesař, Málek

Rozhodčí: Kotalík Petr

ŽK Vožice: Červenka

Bohužel se nám tento zápas vůbec nepovedl, naštěstí jsme v závěru urvali tři body ale po herní stránce to byla naprostá tragedie. Sešlo se v tomto zápase všechno špatné, náš brankář si vybral své nejslabší chvilky a bohužel musím říci, že byl jedním z nejhorších na hřišti. Do utkání jsme měli výborný vstup a už v jedenácté minutě jsme vedli 2:0. Když v 9. minutě neudržel Homolův volný přímý kop domácí brankář, DAVID STRUSKA byl první u míče a dorazil balon do brány. A v 11. minutě dával přízemní centr od lajny Struska a našel nikým nehlídaného LIBORA KÁŠKA a ten vsítil ve svém prvním utkání za Mladovožický dorost svoji první branku. Bohužel hned dvě minuty na to, bylo vše jinak . Ve 13. minutě nakopl vysoký balon hráč domácích a k údivu všech si tento padák golman Čeněk nepohlídal a bylo sníženo, 1:2. Tato branka, domácí neskutečně nakopla a my jsme tvořili chybu za chybou. Ve 30. minutě jsme zbytečně faulovali ve vápně a kopala se penalta, domácí hráč nedal Čeňkovi šanci, vyrovnáno 2:2. Pak se hra trochu vyrovnala. Ve 37. minutě jsme šli do vedení. poté co Homolovu přihrávku uklidil do brány JAKUB MÁLEK, který stejně jako Kášek ve své premiéře vstřelil i svou premiérovou branku, 3:2. Do poločasu se skóre nezměnilo a do šaten jsme šli za tohoto stavu. V druhém poločase jsme pokračovali naši dnes špatnou hrou. Náš zmar podtrhla 60. minuta když Struska si došel pro faul do vápna, k penaltě se postavil Marek a nechal vyniknou domácího brankáře. A jak se říká nedáš, dostaneš, hned v 62. minutě domácí kopali volný přímý kop a srovnali na 3:3. Pak se hra přelévala ze strany na stranu. Na posledních deset minut jsme otevřeli obranu a začali hrát do plných, protože jsme nechtěli ztratit body. Naštěstí pro nás, si vybral slabší chvíli i golman domácích a v 89. minutě propustil mezi nohy nepříliš povedenou střelu MICHALA FIALI, 4:3. Nakonec jsme tedy zvítězili ale předvedená hra byla naprosto hrozná. Doufám že se z dnešních chyb poučíme a příští týden v sobotu 12.9. od 10:00 prodloužíme naši neporazitelnost proti Sepekovu.
Hráč utkání: Struska David