TJ Sokol Mladá Vožice "dorost" - TJ Sokol Sepekov 2:2(1:1) pp (5:4)

Sestava: Čeněk - Toušek, Teplo, Forejt, Poustecký - Tesař, Adam J., Fiala, Struska - Smrčina, Kášek

Střídali: Zachariáš, Svatek P., Křížek, Málek, Svatek J.

Rozhodčí: Pípal Pavel

Diváci: 80

ŽK Vožice: Forejt, Struska

Očima trenéra Jana Černého:

Dnes jsme přišli o první bod v sezóně. Bohužel je to už druhý zápas v řadě, kdy jsme podali velmi slabý výkon a dělali spoustu chyb. V sestavě jsem musel trochu improvizovat, protože nám chyběli oba střední záložníci ale na to se nechci vymlouvat, zápas jsme měli zvládnout. Do utkání jsme měli dobrý vstup a už ve 12. minutě jsme šli do vedení, poté co Struska krásnou přihrávkou našel VÍTA SMRČINU a ten nás poslal do vedení, 1:0. Poté se hra vyrovnala a hrálo se ze strany na stranu. ve 27. minutě hosté vyrovnali po naší hrubé chybě, když zahrávali volný přímý kop z poza vápna a naše zeď se rozestoupila, golman Čeněk byl bezmocný, 1:1. Poté si hosté vytvořili ještě jednu velkou šanci ale při ní si na Čeňka nepřišli a díky našemu brankáři jsme šli do šaten za tohoto stavu. Po přestávce byla hra pořád vyrovnaná. My těžili ze standartní situace když v 66: minutě jsme kopali roh a golmana na podruhé hlavou překonal JAKUB TEPLO, 2:1. Bohužel jsme výsledek začali jen bránit a to se nám nevyplatilo, když v 82. minutě hosté rychle rozehráli volný přímý kop z poloviny hřiště pasem na útočníka a ten z poza vápna střelou do dolního rohu srovnal na 2:2. Do konce utkání už se skóre nezměnilo a zápas skončil remízou. Přišli na řadu pokutové kopy. po pěti odkopaný serich bylo skóre 4:4. A následuje dosti smutná statistika. kdy po sobě jdoucích devět hráčů nedalo branku z penalty. Až v desáté sérii připsal druhý bod na naši stranu Milan Zachariáš. Doufám že po těchto dvou kolech se hráči vzpamatují a začnou zase hrát fotbal, protože na tento zápas se z pohledu diváka jistě nedalo koukat. Proto se omlouváme za náš výkon. Velmi na sobě zapracujeme. A doufám že už příští zápas v sobotu 19.9. od 10:00 v Chotovinách zvládneme mnohem lépe.

Hráč utkání: Martin Poustecký