TJ Centropen Dačice - TJ Sokol Mladá Vožice "dorost" 1:3 (1:1)

TJ Centropen Dačice - TJ Sokol Mladá Vožice 1:3(1:1)

Sestava: Čeněk - Forejt, Teplo, Struska, Poustecký - Tesař, Homola, Adam J., Adam O. - Šimko, Kášek
Střídali: Svatek P., Zachariáš, Červenka, Málek, Smrčina

Rozhodčí: Devera Radek

ŽK Vožice: Forejt, Šimko, Poustecký

Konečně jsme po třech špatných zápasech zabrali a zase vyhráli. Jsem moc šťastný že jsme Dačice porazili, je to moje první výhra s tímto týmem za moje působení u dorostu. První poločas jsme ještě měli trochu slabší, nedařila se nám přihrávka a bohužel ani koncovka, protože první poločas mohl klidně skončit naším tříbrankovým vedením. Do utkání jsme měli dobrý vstup a již v 7. minutě jsme šli do vedení, poté co vybojoval balon dnes velmi dobře hrající Matěj Tesař. Předložil ho JOSEFU ADAMOVI a ten ho uklidil na zadní tyč, 0:1. Poté se hra vyrovnala ale my jsme byli ti, kteří spalovali šance...Kášek, Šimko... bohužel bez úspěchu. A za to také přišel trest v podobě "šatňáka", když ve 45. minutě domácí vyrovnali po krásném průniku na 1:1, Čeněk byl bezmocný. O přestávce jsme si řekli že musíme znovu zabrat a zlepšit jak rozehru tak koncovku a konečně se nám to podařilo. Takřka hned po začátku druhé půle ve 48. minutě jsme šli do vedení, když jsme zahrávali volný přímý kop, ke kopu se postavil Jakub Teplo bohužel trefil jen zeď ale k odraženému míči se dostal Pepa Adam a předložil krásný centr na malé vápno, kde našel DAVIDA STRUSKU a ten nás poslal do vedení, 1:2. Od té doby už jsme byli na hřišti lepším týmem. Třetí uklidňující branku jsme přidali v 55. minutě, poté co svým dlouhým autem Martin Forejt poslal do brejku VOJTĚCHA ŠIMKA a ten se štěstím prostřelil golmana domácích, 1:3. Tento stav vydržel až do konce zápasu. Bohužel pro domácí se v čistém souboji o balon v 85. minutě vážně zranil stoper a kapitán Jakub Dostál. Za náš klub přejeme brzké uzdravení. Doufám že navážeme na vítěznou éru a zase se dotáhneme na čelo tabulky, dnes bych chtěl pochválit celý tým za zlepšení a bojovnost hlavně v druhém poločase. Příští týden v sobotu 3.10. od 10:00 nás čeká doma soupeř ze Soběslavi, všichni jste srdečně zváni.
Hráč utkání: Matěj Tesař