Sokol Mlasá Vožice "B" - TJ Dražice 1:3 (1:2)

TJ Sokol Mlasá Vožice "B" - TJ Dražice 1:3 (1:2)

Sestava: Táborský - Jíša, Sůva O.(46. Teplo), Smetana P., Malík(65. Adam J.) – Maroušek, Smetana M.(5. Smetana J.), Kukla T.. Kotek(46. Šoukal) – Kuchař, Vávra

Rozhodčí: Pinc Jaroslav

Diváci: 40

ŽK Vožice:Kukla T.

Bohužel se nám nepodařilo navázat na naší sérii vyhraných domácích zápasů a poprvé jsme doma prohráli. Hosté šli do vedení ve 22. minutě. Na obdrženou branku se nám podařilo zareagovat a hned ve 23. minutě bylo zásluhou PETRA KUCHAŘE vyrovnáno, 1:1. Hosté měli kombinační hrou trochu na vrch a o šest minut déle, ve 29. minutě vedli už 1:2.Do přestávky už se nic nestalo a do šaten se šlo za tohoto stavu. Po přestávce jsme byli lepším týmem ale zakončení se nám nedařilo, buď to naše střely končili mimo bránu nebo na Dražickém brankáři. Zápas se blížil k závěru a nám se stále nepodařilo vyrovnat. Bohužel pro nás byl v 90. minutě vyslán do brejku útočník hostí a uzavřel skóre na konečných 1:3.