TJ Březnice - TJ Sokol Mladá Vožice „A“ 0:1 (0:0)

Sestava: Čeněk - Krch, Sůva O., Kukla P., Marek – Kříženecký L., Kukla Š., Písařík(85. Smetana J.), Mareš(46. Kříženecký M.) – Dušek(89. Malík), Svatek T.(63. Kuchař)

Rozhodčí: R – KAREL Josef

R1 – ONDŘEJ Adam

R2 – CÍSAŘ David

delegát – PÁVEC Lukáš

ŽK Vožice: Krch, Sůva O., Kříženecký L.

Do Březnice jsme jeli s jediným cílem, a tím byla výhra. A taky se nám to povedlo a dotáhli jsme se na čelo tabulky a už jen o skóre jsme druzí. Utkání bylo zcela v naší režii, soupeře jsme skoro k ničemu nepustili, bohužel se nám nedařila koncovka a proto také první půle skončila bezbrankovou remízou. Do druhého poločasu jsme nastoupili ještě s větším elánem a chutí vstřelit branku. A to se nám povedlo v 52. minutě kdy míč na dvakrát uklízel do brány LUKÁŠ KŘÍŽENECKÝ, 0:1. Poté jsme si vytvořili ještě několik dosti slibný šancí ale naše zakončení většinou končilo vedle branky a když už ani dnes výborně hrající Písařík a po něm ještě Štěpán Kukla a Martin Kříženecký nedali vyložené šance, gólu jsme se už nedočkali. A to nás ještě těsně před koncem vyděsili svou hlavou z bezprostřední blízkosti domácí ale balon našel jen Čeňkovi rukavice, a i jeho zásluhou si vezeme z Březnice tři body.