TJ Sokol Mladá Vožice - Božetice

TJ Sokol Mladá Vožice - TJ Božetice 4:1(1:0)

Sestava: Čeněk - Krch, Břenda, Kukla P., Marek – Písařík, Kukla Š., Kříženecký M.(80. Struska), Mareš(84. Kotek) – Dušek(70. Smetana J.), Svatek T.

Rozhodčí: R – KREJNÍK Petr

R1 – HAVLÍK Martin

R2 – VÁŇA Vladimír

delegát – EIBL Vladimír

ŽK Vožice: Mareš, Břenda

Dnes jsme chtěli navázat na vítěznou šňůru a to se nám také povedlo. Již od začátku zápasu jsme byli více na balonu a kombinovali. Do vedení jsme šli ve 14. minutě zásluhou TOMÁŠE SVATKA, který zakončil rychlý protiútok. Do přestávky to klidně mohlo být i o čtyři góly, bohužel jsme nedali vyložené šance. Po přestávce se nám nepovedl vstup do druhé půle a hned v 50. minutě jsme inkasovali,vlastním gólem Martina Krcha, kterému se nepovedl odkop a míč skončil v naší bráně, 1:1. Zbraně jsme nesložili a nadále jsme Božetice přehrávali. A hned v 56. minutě jsme si vzali vedení zpět, po zakončení ONDŘEJE MARKA. Dále jsme pokračovali v nátlakově hře a navyšovali své vedení. V 66. minutě skóroval MARTIN KŘÍŽENECKÝ na 3:1. A na konečných 4:1, uzavřel dnešní brankový účet, tečovanou střelou střídající JAN SMETANA. Naší sérií výher a předvedenou hrou bychom chtěli pozvat diváky, na další domácí utkání a to již v neděli 11.10. od 16:00 s týmem Řepeč-Opařany. Jménem celého TJ Sokol Mladá Vožice, děkujeme našim divákům a fanouškům za podporu a doufáme, že nás nadále budete podporovat v hojném počtu, děkujeme.