TJ Sokol Mladá Vožice „dorost“ - FK Rašelina Soběslav 11:2(4:1)

TJ Sokol Mladá Vožice „dorost“ - FK Rašelina Soběslav 11:2 (4:1)

Sestava: Čeněk - Forejt, Teplo, Struska, Poustecký - Fiala, Homola, Adam J., Tesař - Šimko, Kášek

Střídali: Svatek P., Zachariáš, Adam O., Málek, Smrčina, Svatek J.

Rozhodčí: Kotalík Petr

Dnes opět jeden z lépe odehraných zápasů, bohužel nás stále trápí koncovka, utkání mohlo skončit mnohem, mnohem větším rozdílem. Do zápasu jsme měli dobrý vstup a po deseti minutách jsme vedli 2:0, hned ve 4. minutě zakroutil rohový kop do brány JAKUB TEPLO, 1:0. A v 10. minutě krásnou střelou z dvaceti metrů trefil Struska tyč, k odraženému míči se dostal MATĚJ TESAŘ a uklidil míč do sítě, 2:0. Bohužel omámeni rychlým vedením, jsme přestali hrát a soupeř snížil. Ve 31. minutě po brejku 2:1. To nás trochu nakoplo a a hned ve 37. minutě jsme šli po krásnem centru Martina Pousteckého na zadní tyč, který si našel JAKUB TEPLO, znovu do dvoubrankového vedení, 3:1. Do poločasu jsme ještě své vedení navýšili, když ve 44. minutě dorazil po rohu míč do brány JAKUB MÁLEK, 4:1. O přestávce jsem apeloval na hráče aby zlepšili koncovku a navýšili vedení. V druhé polovině už jsme byli lepším týmem a navyšovali gólový účet zápasu. v 54. minutě po ose Tesař, ŠImko, LIBOR KÁŠEK, poslední jmenovaný navýšil na 5:1. Pak přišla smrtelná sedmiminutová pasáž pro hosty zakončená pokutovým kopem, po krásném sólu Homoly. A to v 62. minutě VOJTĚCH ŠIMKO, v 65. minutě JOSEF ADAM, 67. minutě VÍT SMRČINA a v 69. minutě již ze zmiňované penalty zakončil svůj hattrick JAKUB TEPLO na průběžný stav 9:1. Bohužel jsme si nepohlídali druhý dnešní nákop hostí a opět jsme z brejku inkasovali na 9:2. Poté jsme ještě stav dvakrát změnili, když v 88. a 89. svými dvěma brankami hlavou, uzavřel na konečných 11:2 PAVEL SVATEK. Kluky bych chtěl pochválit za bojovnost ale pokárat za koncovku protože, zápas mohl skončit klidně s dvaceti brankami na naší straně. Příští týden zavítáme k jednomu z nováčků soutěže, TJ Sokol Sezimovo Ústí a věřím že si odvezeme plný počet bodů.

Hráč utkání: David Struska