Oldřichov - Mladá Vožice "B" 0:2 (0:1)

Balík S.

Jíša     Balík O.     Smetana P.     Malík

Šoukal     Schorný     Kolář     Zelenka

Kuchař     Fiala

Střídání:

Teplo ( 55 min Fiala )

Forejt (65 min Šoukal)

K dalšímu mistrovskému zápasu jsme jeli na nepříliš oblíbené hřiště. Pro místní známé jako ,,San Siro pod koulí“ v Oldřichově. Už od začátku jsme věděli, že derby bude velice těžké a proto nemělo smysl zde vymýšlet nějakou kombinační hru, ale prostě bojovat o každý balón.

Už od začátku se hra přelévala ze strany na stranu a spíše se čekalo kdo první udeří. To se nám podařilo ve 28. minutě, kdy po rohu Šoukala se štěstím skóroval Lukáš Jíša. 0:1. Tento stav vydržel až do poločasu. Po změně stran domácí věděli, že nemají co ztratit a tak začali ještě více bojovat a několik minut byli i lepším týmem, ale naštěstí se jim skórovat nepodařilo. V 80 minutě přišla chvíle našeho obávaného střelce Petra ,,Lafaty“ Kuchaře kdy za vápnem vystřelil a s přispěním domácího obránce míč doputoval až do brány. 0:2. Výsledek jsme už udrželi až do konce a získali důležité 3 body do tabulky. Chtěl bych všem klukům poděkovat. Za předvedený výkon a hlavně za bojovnost, protože to opravdu nebyl lehký zápas.

Tomáš Zelenka