TJ Sokol M.V. - FK Řepeč-Opařany 1:2 (0:2)

TJ Sokol Mladá Vožice A - FK Řepeč-Opařany 1:2 (0:2)

Sestava: Balík S. - Krch(46. Kříženecký L.), Břenda, Sůva O., Marek – Písařík, Kukla Š., Schorný, Mareš – Smetana J.(50. Kuchař), Svatek T.

Rozhodčí: R – VOTAVA Pavel

R1 – KŘÍŽOVSKÝ Jiří

R2 – ČMUCHA Karel

ŽK Vožice: Schorný, Kukla Š., Svatek T., Mareš 2x

ČK Vožice: 84. Mareš

Dnes jsme chtěli zvítězit a jít na první místo, bohužel jsme zápas nezvládli a ukončili naši vítěznou šňůru. Hosté hráli jen na brejky a v prvním poločase se jim to vyplatilo. Ve 29. minutě šli po prvním brejku hosté do vedení. První poločas se nám nedařila koncovka a bohužel jsme z druhého brejku znovu inkasovali ve 34. minutě když jsme si opět nepohlídali nákop za obranu, 0:2. Do poločasu se skóre nezměnilo a do šaten jsme šli za tohoto stavu. V druhé půli jsme už byli lepším týmem. Ale bohužel naše střeli končili buď mimo tři tyče, nebo na vynikajícím brankáři hostí. Snížit se nám podařilo až v 76. minutě zásluho PETRA KUCHAŘE který poslal krasný oblouk z poza vápna až na zadní tyč. Do konce zápasu se nám už srovnat nepodařilo a bohužel jsme prohráli. Příští týden v sobotu 17.10. od 15:30 nás čeká podzimní derby v Ratibořských Horách, všichni jste srdečně zváni.