SK Ratibořské Hory - TJ Sokol M.V. 4:1 (2:0)

Sestava: Hanzal – Sůva O., Břenda, Kukla P., Marek – Písařík, Kukla Š., Schorný(46. Svatek T.), Kříženecký L. – Kuchař, Kříženecký M.(70. Smetana J.)

Rozhodčí: R – KAREL Josef

R1 – ONDŘEJ Adam

R2 – SEBERA Filip

delegát – PÍPAL Pavel

ŽK Vožice: Kukla P., Břenda

Dnes se bohužel musíme poklonit před naším rivalem, v zápase byli bojovnějším týmem a po našich hrubých chybách nám nastříleli čtyři branky. Do vedení šli domácí v 17. minutě když Hoffmann vymetl horní růžek Hanzalovi branky. Prohrávali jsme osobní souboje a byli jsme ve všem druzí. Ve 35. minutě už to bylo 2:0, když jsme si nepohlídali náběh na rohový kop, první hrubá chyba. Do poločasu se skóre nezměnilo a do šaten se šlo za tohoto stavu. Po přestávce se hra více vyrovnala a my se dostali do několika slibných šancí ale naše koncovka končila na výborně chytajícím brankáři domácích. V 60. minutě přišla naše druhá hrubá chyba, když náš stoper Petr Kukla přestal hrát, v domnění že rozhodčí odpíská faul, tomu se tak nestalo a domácí se dostali do úniku a navýšili stav již na 3:0. Snížit se nám podařilo až v 78. minutě střídajícím JANEM SMETANOU, 3:1. Ale tím ještě brankový účet dnešního dne uzavřen nebyl. Protože v 85. minutě jsme vytvořili třetí hrubou chybu, když Marek daroval svou nepřesností balon Horským, ty tím nepohrdli a uzavřeli na konečných 4:1. Poděkovat by jsme chtěli za diváckou kulisu, kdy do Ratibořských Hor dorazilo i dosti diváků z Vožice. Bohužel je to již druhé kolo v řadě, co jsme ztratili body a budeme dělat vše proto abychom to v dalším kole napravili. Příští týden v neděli 25.10. od 14:30 nás čeká na domácí půdě TJ Sokol Sepekov, všichni jste srdečně zváni.