TJ Sokol M.V. - TJ Sokol Sepekov 5:0(3:0)

TJ Sokol M.V. - TJ Sokol Sepekov 5:0 (3:0)

Sestava: Hanzal – Zelenka(60. Smetana J.), Břenda, Sůva O., Malík(20. Kukla P.) – Kříženecký L., Kukla Š., Kříženecký M.(75. Kuchař), Písařík(70. Kukla T.) – Svatek T.(85. Schorný), Marek

Rozhodčí: R – PICKA Pavel

R1 – ERNST Martin

R2 – VÁŇA Vladimír

ŽK Vožice: Smetana J., Hanzal

Dnes jsme chtěli konečně zabrat a po dvou nevydařených zápasech zvítězit. A to se nám také podařilo. Vstup do utkání jsme neměli vůbec dobrý a po patnácti minutách, mohli Sepekovští být ve vedení klidně o tři branky ale štěstí bylo dnes na naší straně a ani jednou netrefili branku. Pak jsme se oklepali a pro Sepekov přišla smrtelná šestiminutovka. Ve 34. minutě vyslal Petr Kukla do brejku TOMÁŠE SVATKA a ten se nemýlil, 1:0. Za tři minuty se skóre změnilo znovu, ve 36. minutě se balon odrazil k PETRU KUKLOVI a ten ho z malého vápna uklidil do sítě. 2:0. A za další tři minuty, ve 40. minutě už to bylo 3:0, poté co Pavel Břenda zahrával volný přímý kop, hostující brankář jej ale jen vyrazil k LUKÁŠI KŘÍŽENECKÉMU a ten z poza vápna zakončil na zadní tyč. Do přestávky se už stav nezměnil a do šaten jsme šli s tímto vedením. Ve druhé půli už jsme byli lepším týmem a ještě navýšili své vedení. Hned po přestávce, ve 46. minutě zvýšil PETR KUKLA a konečnou pátou branku dal v 58. minutě znovu PETR KUKLA, který završil hattrick a uzavřel na konečných 5:0. Utkání mohlo skončit ještě větším rozdílem ale Petr Kukla trefil jen břevno, Ondra Marek také spálil slibnou šanci a Tomáš Svatek minul z bezprostřední blízkosti branku hostí. Ale konečně jsme dnes zabrali a tři body zůstali doma. Chtěli bychom poděkovat všem fanouškům a divákům za podporu. Příští týden v sobotu 31.10. od 14:00 zavítáme na půdu Jistebnice, všichni jste srdečně zváni.