FK METEOR Tábor - TJ Sokol M.V. 2:1(2:1)

Sestava: Čeněk - Zachariáš, Teplo, Forejt, Poustecký - Fiala, Struska, Adam J., Tesař - Homola, Šimko
Střídali: Svatek P., Svatek J., Toušek, Kášek, Smrčina, Adam O.

Rozhodčí: Ondřej Adam

ŽK Vožice: Šimko, Kášek, Forejt, Struska 2x
ČK Vožice: Struska

Dnešní utkání jsme chtěli na plno bodovat, bohužel se nám to nepovedlo a po našich chybách jsme soupeři darovali dvě branky. Konečně hráči plní to na čem se domluvíme a presujeme hned od první minuty, Do utkání jsme vlétli a Meteorští nevěděli jak na nás reagovat. Do vedení jsme šli ve 26. minutě, když Homola vybojoval balon utekl do brejku a předložil míč VOJTĚCHOVI ŠIMKOVI a ten uklidil míč do sítě, 0:1. Hra byla vyrovnaná ale přišla naše první velká chyba. Ve 36. minutě Forejt dostal svou přihrávkou pod tlak Ondru Adama, ten míč ztratil a následně Forejt fauloval, ze standartky jsme inkasovali poté co Čeňkovi vypadl balon z rukavic. Hned pár vteřin na to přišla naše druhá velká chyba. Ve 37. minutě jsme rozehrávali po inkasované brance balon došel až k našemu stoperovi Jakubu Teplovi, ten ale svým nákopem trefil jen útočníka domácích, který se dostal do brejku, Čeněk mu zajel pod nohy a kopala se penalta v té se domácí nemýlili a utkání během třiceti vteřin otočili ve svůj prospěch , 2:1. Pak se hra přelévala ze strany na stranu ale do poločasu už se stav nezměnil. Po přestávce jsme byli lepším týmem a do žádné vyložené šance jsme domácí hráče už nepustili. Šance jsme měli už jen my. Ve vyložené šanci se sám před golmanem ocitl Josef Adam ale trefil jen tyč. V 80. minutě se nám naskytla možnost na vyrovnání, David Struska se probil do vápna a tam byl faulovaný, kopali jsme penaltu. K té se postavil náš kapitán Kuba Teplo ale bohužel trefil jen břevno Meteorké branky. Pak už jsme se na nic nezmohli a zápas skončil naši prohrou 2:1. Ale ještě v 86. minutě si zbytečnou červenou kartu vykoledoval David Struska, který viděl druhou žlutou kartu za řeči na rozhodčího. Bohužel dnes nám chybělo trochu štěstí protože za předvedenou hru jsme si prohrát nezasloužili ale děláme si to sami, zahazujeme stoprocentní šance a na druhou stranu když uděláme nějakou chybu tak nám ji soupeř hned potrestá. Za dnešní výkon chci nejprve kluky pochválit za bojovnost a nátlakovou hru jakou si představuji ale také trochu zhanit za chyby které děláme, protože jsme za ně hned potrestáni. Již ve středu 28.10. od 10:00 nás na domácí půdě čeká další velmi těžký soupeř, a to Bechyně, která v podzimní části soutěže neztratila ani bod, tak doufám že se opět semkneme a Bechyňské řádně potrápíme. Všichni jste srdečně zváni.
Hráč utkání: Milan Zachariáš