TJ Sokol M.V. FC Bechyně 0:1(0:1)

Sestava: Čeněk - Zachariáš, Teplo, Forejt, Poustecký - Marek - Fiala, Adam J., Homola, Tesař - Šimko

Střídali: Toušek, Kášek, Smrčina, Křížek, Červenka, Málek

Rozhodčí: Sebera Filip

ŽK Vožice: Forejt, Červenka 2x

ČK Vožice: Červenka

Dnes jsme podali výborný výkon ale bohužel jsme ho neproměnili ve tři body. Do utkání jsme nastoupili vysokým napadáním a to Bechyňské defenzivě dělalo problémy. Po chvíli jsme si vytvořili velmi slibnou šanci ale krásnou střelu Vojty Šimka do horního rohu branky, parádním zákrokem zneškodnil brankář hostí. Hra byla vyrovnaná a hrálo se převážně na polovině hřiště. Bohužel pro nás ve 36. minutě špatně trefil balon Kuba Teplo, míč se dostal k útočníkovi hostí, ten s ním uběhl pár metrů a zakončil na zadní tyč, 0:1. Do poločasu už se stav nezměnil a do šaten jsme šli za tohoto stavu. Po přestávce jsme na soupeře zase vlétli a dělali jim velké problémy ale žádné z našich zakončení nemělo patřičné parametry skončit v brance. Pak pro nás přišla dosti nemilá situace, když v 67. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen David Červenka. V deseti hráčích bylo dosti těžké dát takovémuto týmu branku. A od té doby to bylo vidět, Bechyňský tým si vytvořil několik slibných gólových šancí ale když míč neskončil na tyči tak si hosté vylámali zuby, na dnes skvěle chytajícím Karlu Čeňkovi. Ale i přesto, že jsme utkání dohrávali o deseti hráčích, dokázali jsme hrát s hosty vyrovnanou partii. Do konce zápasu už branka nepadla a utkání skončilo naši prohrou. Ale jsem rád že i hosté z Bechyně, kteří v podzimní části soutěže neztratili ani bod, uznali že jsme hráli velmi dobře a že jsme první tým se kterým měli velké problémy. Hráče bych chtěl pochválit za bojovný a nebojácný výkon a jistě tento výkon v příštím kole proměníme v naší výhru. Příští kolo nás čeká poslední zápas podzimní části soutěže, to již tuto sobotu 31.10. od 10:00, kdy na domácím hřišti přivítáme Kunžak. Všichni jste srdečně zváni.

Hráč utkání: Karel Čeněk