TJ Sokol Mladá Vožice - Bechyně

TJ Sokol M.V. - FC Bechyně 3:0(1:0)

Sestava: Hanzal – Kubále, Břenda, Sůva O.(46. Schorný), Marek – Lorenc(74. Mareš), Kříženecký L.(56. Kříženecký M.), Kukla Š., Písařík(85. Krch) – Dušek T.(69. Svatek T.), Kukla P.

Rozhodčí: R – ŠPLÍCHAL David

R1 – FIALA Milan

R2 – PRCHLÍK Michal

delegát – ŘEZÁČ Michal

ŽK Vožice: Mareš

Dnes jsme nastoupili k prvnímu jarnímu mistrovskému utkání, byl to náš domácí zápas ale bohužel kvůli trvalé stavbě v Souhradí, jsme museli nastoupit na alternativním hřišti UMT Soukeník.Řekli jsme si že do utkání vlétneme velkým tlakem, a to se nám podařilo a první poločas byl jen hran na Bechyňskou bránu. Zpočátku se naše koncovka neujala ale do vedení jsme přeci jen šli. Ve 22. minutě, zblokovala střelu Tomáše Duška hostující obrana, k odraženému míči se dostal FRANTIŠEK LORENC a poslal nás do vedení, 1:0. Hra byla nadále v naší režii. Ve 35. minutě jsme z poza vápna zahrávali volný přímý kop, k míči se postavil Štěpán Kukla ale jeho krásnou střelu vyrazil brankář hostí, k dorážce se dostal František Lorenc ale v těžké situaci mířil nad. Až ve 44. minutě zahrozili Bechynští, když nám utekl jejich útočník, ten přehodil našeho brankáře Petra Hanzala ale v brankovišti za něj zaskočil Ondřej Kubále, který hlavou odvrátil balon do bezpečí. Do šaten se šlo za stavu 1:0. O přestávce jsme si řekli že chceme přidat druhou branku a uklidnit hru. A to se nám také brzy po začátku druhé půle povedlo. Když ve 48. minutě vystřeli z dvaceti metrů Lukáš Kříženecký, hostující golman jeho střelu neudržel, první u míče byl TOMÁŠ PÍSAŘÍK a dorazil míč za brankářova záda, 2:0. Od té doby jsme měli klid na kopačkách a hráli svoji hru. Bohužel v 80. minutě jsme vytvořili jednu chybu ale proti střele hostí se krásným zákrokem vytáhl Petr Hanzal a vyrazil míč na roh. Třetí branku jsme přidali až nastaveném čase, poté co v 91. minutě z pravé strany odcentroval do vápna Martin Kříženecký a PETR KUKLA uklidil míč z jedné na zadní tyč, 3:0. Pak už se jen rozehrálo a pár vteřin na to, hlavní rozhodčí ukončil utkání. První tři jarní body putují do Vožice. Děkujeme divákům a fanouškům, kteří nás na Soukeník přijeli podpořit. Příští týden v sobotu 9.4. od 15:00 zavítáme na půdu Malšic, kde chceme navázat na dnešní výkon. Všichni jste srdečně zváni.