FC Chýnov - Mladá Vožice dorost

FC Chýnov – TJ Sokol M.V. 1:4(0:3)

Sestava: Čeněk - Forejt, Teplo, Struska, Poustecký – Adam J., Homola, Trefil, Dušek – Šimko, Kášek
Střídali: Zachariáš, Tesař, Křížek

Rozhodčí: Weidenthalerová Hana

ŽK Vožice: ----

Dnes jsme nastoupili v prvním jarním utkání, na půdě nedalekého Chýnova. Zápas jsme chtěli zvládnou a znovu se začít dotahovat na čelo tabulky a to se nám také podařilo. Do utkání jsme měli dobrý vstup a už v 9. minutě jsme šli do vedení, když po levé straně zatáhl balon Martin Dušek, odcentorval a našel nohu JOSEFA ADAMA, který uklidil míč za záda domácího brankáře, 0:1. V první poločase jsme měli více ze hry my ale ve 20. minutě si vytvořili svou jedinou poločasovou šanci domácí, kdy po hrubé ztrátě Josefa Adama se dostali do zakončení a trefili tyč. Ale jak se říká, nedáš dostaneš. Ve 23. minutě vybojoval míč u lajny po špatně rozehraném autu domácích TOMÁŠ HOMOLA, chtěl odcentrovat ale na štěstí pro nás jeho nepovedený centr skončil až v Chýnovské brance, 0:2. Nadále jsme udávali tempo hry a ve 28. minutě jsme navýšili už na 0:3, poté co Vojta Šimko získal balon po chybě golmana předložil ho na malé vápno LIBORU KÁŠKOVI a ten prostřelil dva bránící hráče na brankové čáře. Do poločasu se již skóre nezměnilo a do šaten jsme šli za tohoto stavu. Z počátku druhé půle byla hra vyrovnaná ale v 56. minutě jsme udělali hrubou chybu a tu domácí potrestali, faulovali jsme zhruba na dvaceti metrech od brány, Karel Čeněk si postavil zeď, která k mému velkému údivu se rozestoupila a domácí hráč skrze ní, snížil na 1:3. Ale od 60. minuty byla hra už jen zase v naší režii. V 63. minutě poslal krásný balon za obranu, nováček v našem týmu, Lukáš Trefil, ten si výborně první dotykem dal na zem MARTIN DUŠEK a kolem brankáře poslal míč do sítě, 1:4. Nadále jsme měli enormní tlak ale když Kášek minul balon na malém vápně a žádné zakončení po rohu v bráně neskončilo, utkání skončilo naší výhrou 1:4. Klukům bych chtěl poděkovat za odmakaný zápas. A vás všechny ostatní bych chtěl pozvat na naše další utkání, které z důvodu stavby v Mladovožickém Souhradí sehrajeme v sobotu 9.4. od 10:00 v Ratibořských Horách proti Plané nad Lužnicí. Všichni jste srdečně zváni.
Hráč utkání: Martin Dušek