blockheader 33a9z0tu
Vytisknout

Měšice - Mladá Vožice B

3-3 (0-2)

K prvnímu jarnímu domácímu utkání jsme nastoupili v azylu na hřišti v Pojbukách proti Měšicím za které nastupují na střídavý start hráči Meteoru Tábor. Od začátku jsme chtěli držet balón a dobře kombinovat což se nám docela dařilo ale v 7. minutě,po chybě zkušeného Martina Smetany ve středu hřitě,se míč dostal k ostrostřelci Širokému který bez problémů prostřelil našeho gólmana. Poté jsme měli opět více ze hry my, i s několika šancemi ale v 28. minutě se po chybě Zelenky dostal míč opět k Širokému který opět nedal našemu gólmanovi šanci. 0:2. Takto skončil první poločas. Druhý poločas pro nás začal trochu lépe když po závaru ve vápně si soupeř vstřelil vlastní gól. Poté se hra přelévala ze strany na stranu, když po špatně ubráněnému centru ze strany se míč dostal opět k Širokému který se štěstím prostřelil našeho gólmana. 1:3. I poté jsme byli lepším týmem ale stále se nám nedařilo skórovat ale v 80. minutě přišel první dobrý okamžik pro střídajícího dorostence Trefila když se s míčem protáhl středem hřiště a hezkou střelou,za pomoci lehké teče přes záda Šoukala,zapadl balón do hostující branky.2:3. To ale ještě nebylo vše. V 91. minutě totiž po závaru  ve vápně hostí,Trefil opět dobře vystřelil a hostující obránce si srazil balón do vlastní sítě a ustanovil konečný výsledek na 3:3. Opět bych chtěl všem poděkovat hlavně za druhý poločas a především vyzdvihnout výkon dorostence Trefila, pro kterého to byl první start za B tým a měl prsty ve dvou důležitých gólech které pro nás znamenají alespoň 1 bod z tohoto zápasu.