TJ Malšice - TJ Sokol M.V.

TJ Malšice - TJ Sokol M.V.1:1(0:0)
Sestava:
Hanzal – Kubále, Břenda, Sůva O., Marek – Dušek, Kříženecký M.(81. Mareš), Kukla Š., Lorenc(71. Písařík) – Svatek T.(61. Kříženecký L.), Kukla P.

Rozhodčí: R – NOVÁK Matěj
R1 – DVOŘÁK Petr
R2 – TŘEŠŇÁK Karel

ŽK Vožice: ---

Dnes jsme vyjeli na půdu Malšic, chtěli jsme navázat na výhru z minulého týdne ale to se nám bohužel nepovedlo a po spálení několika slibných šancí, vezeme z Malšic bod. Do utkání jsme měli velmi špatný vstup a domácí si v prvních pěti minutách vytvořili dvě brankové příležitosti ale naštěstí pro nás je nevyužili. Pak jsme se oklepali a začali hrát, v prvním poločase jsme měli optickou převahu. Ale když nedal vyloženou šanci Kukla, Svatek ani Lorenc šlo se do šaten za stavu 0:0. Do druhé půle jsme měli dobrý vstup a ve 47. minutě jsme šli do vedení, poté co z dlouhého nákopu vybojoval balon Petr Kukla, posunul ho do běhu na TOMÁŠE SVATKA, ten ho popotáhl, ve vápně zasekl před bránícím hráčem a zakončil na zadní tyč Malšické branky, 1:0. Poté se hra přelévala ze strany na stranu. Pak bohužel chyboval v přihrávce na našeho brankáře Hanzala, Ondra Sůva a kopl balon na roh. Z rohu si domácí vytvořili šanci ale tu Hanzal zlikvidoval a vyrazil míč znovu na roh. Z druhého rohu už domácí udeřili, když v 60. minutě přišel centr do vápna, na penaltě byl závar, dva pokusy domácích naše obrana zblokovala ale na třetí už nikdo nedosáhl a střela domácího hráče skončila až v naší brance, 1:1. Do konce již branka nepadla a zápas skončil touto remízou. Děkujeme naším příznivcům, kteří nás přijeli podpořit v hojném počtu. Příští týden, již na Souhradí, v neděli 17.4. od 17:00 k nám zavítá METEOR Tábor, se kterým se přetahujeme o čelo tabulky. Všichni jste srdečně zváni.