TJ Sokol M.V. - FK METEOR Tábor

TJ Sokol M.V. - FK Meteor Tábor 2:0(1:0)
Sestava:
Hanzal – Krch, Břenda, Sůva O., Marek – Lorenc, Kříženecký L., Kukla Š.(66. Schorný), Písařík – Svatek T.(61. Kukla P.), Kříženecký M.(84. Dušek T.)

Rozhodčí: R – KATOLICKÝ Slavomír
R1 – ONDŘEJ Adam
R2 – ŠILHAVÝ Petr
delegát – HANZAL Jan

ŽK Vožice: Krch, Kukla P.

Dnešní utkání bylo před zahájením mnohými nazýváno, utkání jara. Do utkání jsme měli dobrý vstup a vytvořili jsme si pár slibných šancí. V 18. minutě jsme šli do vedení, poté co jsme zahrávali rohový kop, k míči se dostal TOMÁŠ SVATEK a jeho tečovaná střela skončila v Meteorské brance, 1:0. Po dvaceti minutách jakoby jsme přestali hrát a více ze hry měli hosté ale žádnou vyloženou šanci si nevytvořili a tak jsme šli do šaten za stavu 1:0. Po přestávce se hra přelévala ze strany na stranu. Až v 65. minutě jsme navýšili na 2:0, když dlouhý balon prodloužil Petr Kukla až na MARTINA KŘÍŽENECKÉHO a ten přehodil hostujícího golmana. Nadále hra pokračovala ve vysokém tempu, když už se Meteorským povedlo dvakrát překonat brankáře Hanzala tak v obouch případech za něho zaskočil na brankové čáře Ondřej Marek. V 80. minutě jsme si vytvořili ještě jednu stoprocentní šanci, když z poloviny hřiště utíkal sám na bránu Martin Kříženecký ale proti němu vyběhl brankář hostí a vychytal ho. Do konce utkání již branka nepadla a my porazili Meteor 2:0. Děkujeme všem divákům a fanouškům kteří do Souhradí dorazili v hojném počtu. Příští týden v sobotu 23. 4. od 13:00 zavítáme na půdu Smetanovi Lhoty, všichni jste srdečně zváni.