FC Dynamo Božejovice - TJ Sokol M. V. "B"

FC Dynamo Božejovice - TJ Sokol M. V. "B" 0:3 (0:2)

branky Vožice: 24. Trefil, 39. Kuchař, 69. Mareš
ŽK: ---
Nastoupili: Čeněk - Jíša, Balík O., Smetana P., Teplo - Smetana J., Maroušek(35. Homola), Smetana M.(46. Šoukal), Trefil - Kuchař, Mareš

K dalšímu jarnímu utkání jsme nastoupili na hřišti o záchranu bojujících Božejovic. Od začátku jsme chtěli držet balón na našich kopačkách což se nám docela dařilo a občas se naskytla i nějaká slibná šance. Tento tlak vyústil ve 24. minutě, když se po dobré hře ve středu Martinovi Smetanovi podařilo dobře odcentrovat do vápna a na tento balón si krásně naskočil Lukáš Trefil a pohodlně skóroval. (O 4 hodiny předtím dal 3 branky za dorost). Zkušený soupeř občas pohrozil dobrou kombinací, ale naše obrana pracovala velmi dobře a všechny tyto útoky dokázala bez problémů odrazit. Ještě do první půlky se nám podařilo vstřelit branku, když ve 39. minutě po jasném faulu ve vápně na Trefila, zkušeně penaltu proměnil kapitán Petr Kuchař. 0:2. Po přestávce jsme se úkolébali klidným stavem a soupeř začal být aktivnější a nebezpečnější, vše naštěstí opět dobře obrana zvládla a náš brankář neměl za celý zápas skoro žádnou práci. Vše vyústilo v 69. minutě, když po několika dobrých šancích, se nám podařilo vstřelit třetí branku o kterou se zasloužil v útoku dobře hrající Patrik Mareš. 0:3. Do konce jsme měli ještě několik dobrých příležitostí ale náš střelecký účet se nám již nepodařilo rozšířit. Všem klukům bych chtěl poděkovat za předvedený výkon díky kterému jsme tento zápas zaslouženě vyhráli. Další zápas nás čeká v neděli 24. dubna od 17:00 na domácím hřišti kde přivítáme nedaleké Pojbuky. Všichni jste srdečně zváni.