Vytisknout

Kardašova Řečice- Mladá Vožice

2:0 (2:0)

Báňský Jiří- Zelenka Tomáš (75-Písařík Tomáš)- Smetana Petr- Krch Martin- Malík Jiří- Kubále Ondřej (60-Kukla Tomáš)- Kukla Štěpán- Kříženecký Lukáš- Lorenc František- Kříženecký Martin- Kukla Petr

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na hřiště do Kardašovi Řečice. Nutno podotknout, že po příjezdu nás okouzlil nově zrekonstruovaný areál s krásným pažitem.

Do utkání jsme vstoupili hodně aktivně a hned od začátku si vytvořili značný tlak. Do první velké šance utkání se dostal Ondra Kubále, ale skóre se mu nepodařilo otevřít. Pak přišla série našich rohových kopů, kdy chybělo více štěstí k tomu, abychom skórovali, to se nám však nepodařilo. Proto přišel trest hostí a z ojedinělého brejku dokázali skórovat. Gólu předcházela nedůslednost našich hráčů, kdy brankář Báňský dokázal zlikvidovat dva pokusy domácích a až na třetí dorážku nestačil. Poté se hra odehrávala zejména na půlce domácího celku, ale bez větší gólové šance. Domácí hrozili zejména z rychlých protiútoků, jeden takový dokázali před koncem poločasu využít.

Ve druhé půli se na kopačkách mladovožických hráčů začala objevovat velká nepřesnost. Do jisté míry zapříčiněná nervozitou důležitosti získaných bodů. Hosté měli řadu šancí ke skórování, ale to se jim nepodařilo. Nutno říct, že naši kluci na hřišti nechali všechny své síly a i přes prohru za předvedený výkon zaslouží pochvalu.