Góly-Martin Kříženecký 2, Lorenc-Klejna 2 ,Koudelka, Vacek, Smrž

Jiří Bánský

Jiří Malík    Martin Krch   Lukáš Sůva    Tomáš Zelenka

František Lorenc    Lukáš Kříženecký    Štěpán Kukla(72.Miroslav Maroušek)   Tomáš Dušek(60.Ondřej Sůva)

Petr Kukla(19.Petr Smetana)   Martin Kříženecký

V dalším veledůležitém utkání jsme přivítali mužstvo Větrov, které jsme v podzimní části porazili a ve tři body jsme doufali i teď. Po jednozápasové pauze se vrátila naše golmanská jednička Jirka Bánský, takže sestava byla asi nejlepší která se v současné době dala sestavit. Trenér nás nabádal k důsledné hře, napadání, bojovnosti. V naší situaci si nemůžeme dovolit hrát si na primadony, musíme zápasy hlavně odbojovat a dnešní silně podmáčený terén ani technickou hru neumožňoval. Dále byli kluci upozorňováni na rychlé útočníky soupeře. Tuto radu jsme si bohužel nevzali k srdci, doslova šokem byl gól v naší síti, který padl po chybě celé defenzívy již ve 20 sekundě!!

Bohužel jsme se nepoučili a po sérii dalších chyb to bylo v 10 minutě už dva nula pro hosty. Teprve poté se celý tým probudil a začal se snažit hrát fotbal. V 19 minutě přišla další kaňka, trenérovi se nezdál přístup k zápasu u našeho nejzkušenějšího hráče Petra Kukly a stáhl ho ze hřiště. Ten tím byl natolik frustrován, že při odchodu do kabiny neunesl chybně odmávaný ofsajd, vytrhl asistentovi rozhodčího praporek a zahodil ho do kopřiv. Za to dostal naprosto zaslouženě červenou kartu (naštěstí to bylo po vystřídání, takže jsme mohli dohrát v jedenácti) a může se „těšit“ na mnohazápasový trest. Tohle se Kamzíkovi vážně nepovedlo, v naší situaci musí všichni táhnout za jeden provaz! Poté se naše hra hodně zvedla a troufám si tvrdit, že jsme byli až do konce poločasu lepší, bohužel stoprocentní gólovky Dušín ani Masaj neproměnili. V kabině jsme si řekli, že není nic ztraceno, chtěli jsme utkání otočit. Pár minut po přestávce se nám povedlo snížit, všem se okamžitě zvedlo sebevědomí a měli jsme i šance na vyrovnání, bohužel stalo se to co nikdo nechtěl, soupěř opět odskočil na rozdíl dvou branek. Museli jsme tedy hru trochu otevřít hru a z toho plynuly chyby a následné brejky rychlých útočníků soupeře. Po jednom takovém výpadu vystřihl ukázkové „saně“ ve vápně Jirka Malík a kopala se penalta. Jirka Bánský jí skvěle chytil a stále držel naše naděje na obrat v zápase. Ty se ještě zvedly po našem dalším snížení, ale vyrovnat se nám přes veškerou snahu nepovedlo. Naopak Věrtovy nám dali z brejků ještě dva góly a to byl konec našich šancí na body. Závěrečné snížení na 3:5 už nic neřešilo. Za tento výkon bych chtěl kluky i přes prohru pochválit, na hřišti nikdo nic nevypustil, bohužel na nás leží velká psychická deka a věci jindy naprosto automatické se nám v zápase najednou nedaří. Situace je čím dál horší, ale zdaleka není nic ztraceno, všichni věříme, že to nakonec „ukopeme“! Příští týden už prostě musíme zvítězit! Zápas hrajeme v Čekanicích 18.5. od 17hod s Meteorem Tábor který je v tabulce na 7.místě a má 30 bodů. Budeme rádi, když nás do Tábora přijedou fanoušci podpořit!