Lukáš Kříženecký (K) – Štěpán Kukla (20´ Tomáš Dušek) – Martin Krch (35´ Jiří Malík)

1 Penalty 0
0 ČK 1

Góly: Lukáš Sůva (z pen.), František Lorenc

Diváci: 81

Pohled na tabulku hovoří jasně - je potřeba nasbírat co nejvíce bodů. V zápase s Třeběticemi tomu nemohlo být jinak. Trenér zvolil taktiku pokusit se na soupeře vlétnout a případný tlak přetavit v branku(y).

Bohužel se nám trenérské rady nedařilo dodržovat a tak se prvních 15 minut hrál vyrovnáný fotbal. Hráči Třebětic hráli jednodušše. Dlouhými nákopy se snažili nacházet urostlé útočníky, které bylo velmi těžké odstavit od míče. Ve 20´ jsme museli vystřídat našeho středopolaře Štěpána Kuklu, který měl zdravotní problémy.  Zhruba ve 25-té minutě zahrávali hosté přímý volný kop, který letěl velmi prudce do malého vápna, kde se mu nestačil vyhnout Martin Kříženecký a od jeho zad se míč odrazil do brány – 0:1. Poté nastalo mírné zlepšení z naší strany, což vyústilo v pohlednou akci, po které se Míra Maroušek dral do vápna. Hostující bek ho zastavil, dle sudího nedovoleně, a kopala se penalta. Míč si postavil Lukáš Sůva a bombou o břevno poslal míč do prostředka brány 1:1. Myslím si, že mnohým na hřišti, ale i na tribuně zatrnulo, když balón letěl do břevna. Nicméně gólman neměl sebemenší šanci. Před změnou stran došlo ještě k jedné změně v naší sestavě, kdy Martina Krcha nahradil Jirka Malík. V závěru poločasu obdrželi hosté ještě červenou kartu, kdy se po dvou nesmyslných incidentech nechal vyloužit jeden z hráčů hostů. Nejprve hodil míč na ležícího Jirku Malíka a poté v přerušené hře uštědřil políček našemu kapitánovi Lukášovi Kříženeckému.

Do druhé půle byl úkol jasně daný – strhnout vítězství na naší stranu. Naše plány vzaly brzo za své, když se po další standardce soupeře snášel míč do našeho vápna. Jeden z hostujících hráčů ho lehkou tečí usměrnil hlavou do naší branky. Zase jsme prohrávali a museli jsme tak dotahovat, což samozřejmě nepomohlo naší, v posledních týdnech, těžce zkoušené psychice. Zbraně jsme ale nesložili. Po pár minutách zareagoval i trenér, kdy na hřiště poslal černého koně Frantu Lorence. Snažili jsme se dostávat do šancí, ale proti urostlým chasníkům z Třebětic do nebylo vůbec nic lehkého. Nakonec se nám jedna pěkná akce vydařila. Po přihrávce zprava do vápna skóroval  právě černý kůň Franta Lorenc. Nerozhodný stav vydržel až do závěrečného hvizdu.

Příští týden zavítáme na hřiště posledních Chotovin a pokud chceme pomýšlet na záchranu je nezbytné urvat tři body.