František Lorenc (74´Tomáš Dušek) – Lukáš Kříženecký (K) - Lukáš Sůva – Tomáš Zelenka (65´Tomáš Kukla)

0 ČK 0
0 Ofsajdy 7

Góly:  Martin Kříženecký (50´)

Diváci: 14

Dlouho očekávané derby se skoro neodehrálo, jelikož vydatně pršelo a hřiště vypadalo spíše jako bazén, než místo, kde by se měl hrát fotbal. Bohužel náhradní termíny, kdy bychom mohli případně odehrát toto utkání nejsou, takže jsme s posvětěním pánů rozhodčích vběhli na plac.

Už v kabině bylo jasné, že se dnes kombinační fotbal hrát rozhodně nebude. Apel zněl jasně! V jednoduchosti je síla a ten, kdo bude hrát jednoduššeji vyhraje. Jako bychom v šatně řešili úplně něco (TO) jiného, protože někteří naši hráči měli tendence s míčem driblovat, tahat ho anebo hrát po zemi. Ani jedno nebylo možné, hřiště bylo plné kaluží, ve kterých se míč zastavoval. V prvním poločase se tak kopalo celkem vyrovnané utkání s minimem šancí.

Druhý poločas začal podobně jako první, s tím rozdílem, že jsme míče jednodušše nakopávali tak, abychom se dostalico nejblíže k soupeřově brance. Což přineslo své ovoce. Po rohovém kopu se míč, nikdo to teď pořádně neví jak, dostal do branky. Gól byl připsán Martinu Kříženeckému – 0:1. V 65´se zranil Tomáš Zelenka a tak jej nahradil jeho jmenovec Kukla. Ten se hned za malý okamžik „uvedl“ ostrým skluzem, kdy zezadu zkosil nejlepšího hráče domácích Bondareva. Kdyby dostal červenou kartu, nemohl by vůbec protestovat. Sudí byl milosrdný a tak udělil pouze žlutou kartu. Zápas se dohrával v neměnném tempu. To změnil další ostrý zákrok, tentokrát však ze strany domácích na Martina K.

Po uktání si však všichni podali ruce a my jsme mohli být rádi za úporné 3 body.