Stanislav Balík

Jiří Fáček(46.Tomáš Schorný)   Michal Kříženecký   Jiří Tomášek   Michal Papež

Michal Vávra(60.Jakub Semrád)   Michal Kotek   Martin Smetana(82.Luboš Šlégr)   Michal Mareš

Michal Hruška   Tomáš Jindra(53.Petr Kuchař)

V poslední den prázdnin nás čekalo derby s nedalekými Pojbukami, každoročně jsou tato utkání velmi vyhecovaná a to se potvrdilo i tentokrát. Nemohli jsme nasadit žádné pendly z „A týmu“, protože kluci hráli ve stejný čas své mistrovské utkání. Začátek zápasu se nám moc nevyvedl, hosté nás zatlačili, ale k výraznějšímu ohrožení naší branky nedošlo. První vzrušení přišlo záhy, Michal Hruška svedl souboj s gólmanem, jako už tradičně se pískal faul na brankáře. Tomu toto rozhodnutí nestačilo a do našeho útočníka pro jistotu ještě strčil, ten bohužel situaci neunesl a oplácel. Jaké bylo překvapení, když rozhodčí ukázal žlutou kartu jen našemu hráči. Za několik minut se „Hrušák“ pomstil po svém, využil chyby stopera a nekompromisně rozvlnil síť. Od této chvíle jsme se zlepšili a měli jsme i šance, po další šanci Hrušky se vyznamenal pojbucký brankář. Pak se prodral do vápna Michal Vávra, hostující hráč ho podrazil a rozhodčí NIC! Poté pojbučtí hráči vyrovnali a vypadalo to na poklidný konec poločasu. Naneštěstí přišel další souboj „Hrušáka“ s gólmanem, střetli se asi 30 metrů od brány, odpískán faul na brankáře, žlutá a hned následující červená pro našeho útočníka. Neříkám, že by Michal byl bez viny, ale každopádně některá rozhodnutí sudího byla hodně podivná! V kabině jsme se pokoušeli hlavně uklidnit, vydýchat fakt, že nás čeká 45 minut  v oslabení, chtěli jsme to vzadu hlavně „zabetonovat“ a udržet aspoň remízu. Naše plány vzali za své hned od začátku, Pojbuky nás přehrávali a do 60 minuty vedli už 3:1, další šance se jim už využít nepodařilo. My jsme se také párkrát dostali k ohrožení soupeřovi branky, ale gól se nám už vstřelit nepodařil. Pro nás je tato prohra obrovská ztráta, na Pojbuky jsme si věřili, po dvou kolech máme nula bodů a teď nás čekají mnohem těžší soupeři. Snad se nám podaří bodovat příští kolo v Makově, zápas se odehraje 7.9.2013 od 17:00.