Sestava:

J.Smetana - Kubále - M.Kříženecký - Tomášek - Papež - J.Sůva - Jeřábek „K“ - M.Smetana - Mareš - Semrád(60.Jech) - Kuchař

Góly: J.Sůva

Diváci-20

K tomuto utkání jsme odjížděli značně oslabeni, několik obvyklých opor se omluvilo z důvodu pracovního vytížení a také jsme nemohli využít pendly z A týmu.

Po příjezdu na místo jsme s hrůzou zjistili, že hrací plocha je opravdu ve velmi špatném stavu. Ve fotbale na Táborsku se pohybuji spoustu let a proto můžu porovnávat, toto je skutečně jedno z nejhorších hřišť na kterých hrajeme. Z tohoto důvodu byla jakákoliv kombinace po zemi takřka nemožná. Vsadili jsme proto na bojovnost, což se vyplatilo, za celý první poločas jsme domácí nepustili do žádné šance. Naši krajní záložníci svými neustálými sprintovými náběhy často zaměstnávali domácí defenzívu, po jednom takovém výpadu přišel centr do vápna na zcela nekrytého Kuchaře, který ale hlavičkoval přímo do brankáře. O poločase jsme si řekli, že nesmíme v bojovnosti polevit a že góly snad přijdou. To se vyplnilo už v 55.minutě, po centru se dostal k zakončení Mareš, hlavou trefil dobře, ale bohužel do tyče, k odraženému míči se prodral Sůva a míč nekompromisně napálil do brány. V 70.minutě se po faulu zranil Martin Smetana a musel nedobrovolně ze hřiště. Jelikož jsme neměli už nikoho na střídání, museli jsem utkání dohrát v deseti. Vlkovští si vytvořili převahu, ale k pořádnému zakončení se nedostali, naše obrana fungovala na jedničku. Když rozhodčí naposledy foukl do píšťalky, tak jsme si všichni skutečně oddechli. Tyto tři body jsou opravdu odmakané! Chci poděkovat všem dvanácti hráčům, dřeli na plno a výhru si zasloužili. Ještě musím zmínit výkon Lukáše Jecha, který sice nehrál fotbal 8 let, ale pro naší hru byl skutečným přínosem. Doufám, že tři body potvrdíme příští týden s Březnicí „B“. Utkání se hraje 5.5. v 17:00. Zveme všechny fanoušky.