Sestava:
Jiří Smetana – Jiří Fáček – Jiří Tomáš – Ondřej Sůva – Michal Papež – Petr Smetana  (61´Jakub Sůva)– Jan Jeřábek (K) – Michal Kříženecký – Miroslav Maroušek – Michal Mareš (75´Petr Kuchař) – Tomáš Kukla

Góly: Miroslav Maroušek 2x, Michal Kříženecký 2x, Michal Mareš, Tomáš Kukla

Diváci: 75

Další zápas jsme na domácím skvěle připraveném hřišti přivítali hráče z Březnice. Sestava byla silná, takže jsme si v kabině řekli, že nic jiného než 3 body dnes nebereme. Podle toho jsme vstoupili do zápasu.

Začali jsme kombinovat po zemi a zatlačili soupeře do defenzivy. Tlak brzy vyústil ve vedoucí branku, kdy Michal Kříženecký alias Míňa potáhl ve středu míč a dle hesla: „když nevíš, co s míčem, vystřel“, napřáhl a trefil krásnou šibenici – 1:0. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat. Cca v 18-té minutě využil Jirka Tomášek své „béčko“ a krásně vysunul Tomáše Kuklu. Ten pro změnu svým „béčkem“ po zemi nacentroval a Michal Mareš opět ukázal svůj důraz, když přeskočil hned tři protihráče a ve skluzu skóroval – 2:0. Dostali jsme se do pohody a za cca 10 minut znovu udeřili. Míra Maroušek rozehrál nakrátko rohový kop s kapitánem Jendou Jeřábkem, ten mu přihrávku vrátil a Míra přízemní střelou k tyči zvyšoval již na 3:0. Soupeř poté paradoxně začal trochu zlobit, což bylo způsobeno hlavně tím, že jsme polevili v koncentraci a místo přihrávek jsme zkoušeli hrát kličkovanou.

Do druhé půle jsme vstoupili téměř totožně jako do první. Po pár minutách se opět k míči dostal, dnes nezastavitelný, Míňa, potáhl míč středem a skóre se opět měnilo – 4:0. Tentokrát si však nevybral pravý horní roh, jak v první půli, ale prudkou střelou vymetl pavučiny v levém dolní části branky.  V 57´ jsme útočili po levé straně. Míč se dostal k Mírovi Marouškovi, který tělem naznačil a další krásnou prudkou střelou k tyči „zaokrouhlil“ průběžný výsledek na 5:0. Březničtí poté převzali iniciativu a zkoušeli útočit. Jejich snaha vyvrcholila ve vápně, kdy hostujícího útočníka skolil Jirka Fáček a sudí ukázal na penaltu. Tu hosté bezpečně proměnili a upravili tak na 5:1. Poslední branku dnešního fotbalového odpoledne vsítil zhruba 10min. před koncem Tomáš Kukla. Jenda zahrával standardní situaci, Tomáš hlavičkoval, a když se obránce pokoušel míč odkopnout pryč, napálil Tomáše do nohou a míč skončil v síti – 6:1. I takového góly padají, počítají se a můžou někdy i rozhodovat. Ne však v tomto případě.

Vyhráli jsme zaslouženě, dobrý výkon celého týmu. Pochvalu zaslouží i soupeř, který se nevzdal ani za nepříznivého stavu a snažil se hrát fotbal a bojoval.

Další utkání nás čeká opět doma a sice v sobotu 11.5. od 17h, hostíme Sokol Sezimovo Ústí B.