Diváci-69

r-Černý
čk-Fáček Jiří

Smetana Jiří Fáček Martin Kříženecký Jiří Tomášek Michal PapežJakub Sůva(75.Karel Zachariáš) Tomáš Dušek Jan Jeřábek "K" Jiří  Malík(46.Petr Kuchař)Michal Mareš Michal Hruška

V 19.kole nás čekal soused v tabulce, který měl před tímto utkání stejněbodů jako my. Úspěšný vstup do jarní části sezony jsme chtěli potvrditdalšími třemi body a také jsme chtěli tak trochu pomstít náš A tým, který sáčkem Větrov před čtrnácti dny prohrál 3:5. Zápas začal s malým zpožděním,museli jsme totiž najít někoho, kdo by utkání odpískal. Rozhodčí delegovanýna utkání se nedostavil a nám nedal nikdo vědět, hlavně že pánové z FAČRu"prudí" týmy za každou maličkost!! Naštěstí vypomohl bývalý rozhodčí HonzaČerný alias Johny Black, nutno poznamenat, že se nečekaného úkolu zhostilvýborně! První část zápasu byla velmi vyrovnaná, hrál se docela rychlý abojovný fotbal. Poté se začala projevovat naše technická a rychlostnípřevaha. Hlavně na levé straně ukazoval svou dobrou formu Jirka Malík,několikrát přesprintoval bránící hráče a snažil se o nebezpečné centry nanabíhající útočníky. Asi ve 25.minutě se mu jeden povedl výborně, kzakončení se prodral Michal Hruška a gólman neměl šanci. Na další gól jsmenečekali moc dlouho, náš útočný obránce Fagy poslal zhruba z poloviny hřištěcentr do pokutového území, brankář hostí si pro míč vyběhl, ale neodhadlvzdálenost, balon ho přeskočil a skončil v bráně. Do poločasu se nám ještěpovedlo zvýšit na 3:0, gól byl podobný tomu prvnímu, centr z levé strany odMalise a zakončení Michala Hrušky! Po pauze přišlo naše tradiční uspokojenía soupeř toho využil ke snížení. Poté se hrál hodně rozháraný zápas jen sminimem šancí. To platilo pouze do 70.minuty, kdy byl za oplácení vyloučenJirka Fáček. Od té doby nás hosté začali přehrávat, naštěstí se jim podařilosnížit až těsně před koncem. Tlak Větrovských se stupňoval, ale s vypětímvšech sil se nám podařilo výhru udržet. Vyloučený Jirka Fáček si na tribuněokousal všechny nehty, oddechl si asi nejvíc z nás. Příští týden musímevydržet v stejném nasazení celý zápas, už několikrát se nám stalo, že poinkasované brance se najednou všichni schováváme a bojíme se hrát našíkombinační hru. To se musí zlepšit!Příští víkend nás čekají dva zápasy, nejdříve odložený zápas se SokolemSezimovo Ústí "B" , hraje se 31.5. od 17 hod. V neděli 2.6. od 14hod násčeká "zápas jara" v nedalekých Pojbukách, jedeme jim vrátit podzimníporážku! Zveme všechny naše fanoušky na fotbalový víkend.