Góly-3.Hruška,3.Kuchař,2.Martin Kříženecký, r.Makovička

Jiří Smetana

Jiří Fáček   Jiří Tomášek   Jiří Malík(46.Tomáš Zelenka)   Michal Papež

František Lorenc   Michal Kříženecký „K“   Martin Kříženecký   Michal Mareš

Petr Kuchař   Michal Hruška

Dvacetjedna hodin po vítězném derby jsme byli na hřišti znova, tentokrát byl naším soupeřem Choustník. Bohužel přijeli pouze v deseti hráčích, takže jsme se dohodli, že se pokusíme soupeře od začátku presovat a to se také povedlo. Měli jsme jasnou převahu a brzy přišly i góly. Ve dvacáté minutě jsme vedli už 3:0, všechny góly vstřelil opět výborný Michal Hruška. Nutno poznamenat, že šancí jsme hned od začátku měli na tři zápasy, celý mančaft šlapal parádně. Ve třicáté minutě přišel nádherný fotbalový moment, Martin Kříženecký se dostal zhruba čtyřicet metrů od brány k míči, všimnul si, že brankář není zrovna ve střehu a poslal balón zkušeně lobem do sítě. Ve druhém poločase se dostal do hry také soupeř, podařilo se mu snížit. Hned po rozehrání si vzal míč opět „Masaj“ a spícího golmana přehodil tentokrát z padesáti metrů. Dva takové góly v jednom zápase jsem ještě neviděl, neuvěřitelné! Pak začal řádit „Kuchta“, do brány začal sázet jeden gól za druhým a do konce zápasu byl na světě druhý hattrick. Soupeř ve druhé půli využil několika našich zaváhání a vsítil tři branky, což mě trošku radost z výsledku zkalilo. Ale důležité je, že body zůstali doma!! V tabulce jsme se dostali už na třetí místo!

Příští kolo nás čeká těžký zápas v Božejovicích, doufám, že se nám podaří navázat na úspěšné jaro!