Mladá Vožice B - Makov Hůrka

r.-Šilhavý
diváci-80

Stanislav Balík

Lukáš Jíša               Petr Smetana              Jan Jeřábek                  Michal Kotek

Petr Šoukal       Tomáš Svatek(63.David Struska)       Miroslav Maroušek      Jiří Malík

Petr Kuchař(K)                              Michal Vávra(46.Jakub Sůva)

branky-3.Svatek, Šoukal, Jíša, Kuchař, Maroušek, Smetana-Klein, Háječek

K dalšímu z dlouhé řady domácích utkání k nám přijeli fotbalisté z Makova, kteří již nebudí takový respekt jako tomu bylo v minulých sezonách. Sestava byla klasicky obměněná oproti minulému zápasu (jinak už to u našeho "benga" asi nejde, holt byla v pátek náročná diskotéka:-)). První čtvrthodina zápasu nám vyšla, skvěle jsme kombinovali, tlačili na protivníka a také se nám povedlo skórovat, prosadil se důrazný bek "Pejko". Poté jsme nepochopitelně přestali běhat a hrát důrazně a soupeř toho ihned využil, vyrovnal hru a po chybě našich stoperů záhy i skóre. Do poločasu se náš výkon nezlepšil, ale alespoň se nám povedlo dostat se znovu do vedení. V kabině proběhla malá bouřka, která přinesla ovoce. Na hřiště nastoupil vyměněný tým, dobrý pohyb, rychlé napadání, přesná kombinace, to se muselo divákům líbit(snad i kůrovcům)! Do 60. minuty se nám povedlo vstřelit 4 góly, poté už nebylo co řešit. Hattrickem se blýskl "Kolík", který se rozehrával po nemoci. Konec zápasu se změnil v exhibici, góly přibývaly, kluci si to jistě užili, dokonce i prezident klubu předváděl parádičky které jsme u něj dlouho neviděli! Pochválit musím celý tým, ale je nutné si uvědomit, že přijdou mnohem těžší soupeři!

Další kolo budeme hostit tým Dynamo Roudná, doufám, že prodloužíme naší vítěznou sérii! Zápas se koná 2.5. od 17:00.
Srdečně zveme všechny naše obdivovatele!

Lukáš Semrád