Týmy

FC Dynamo Božejovice - TJ Sokol M. V. "B"

FC Dynamo Božejovice - TJ Sokol M. V. "B" 0:3 (0:2)
branky Vožice: 24. Trefil, 39. Kuchař, 69. Mareš
ŽK: ---
Nastoupili: Čeněk - Jíša, Balík O., Smetana P., Teplo - Smetana J., Maroušek(35. Homola), Smetana M.(46. Šoukal), Trefil - Kuchař, Mareš

K dalšímu jarnímu utkání jsme nastoupili na hřišti o záchranu bojujících Božejovic. Od začátku jsme chtěli držet balón na našich kopačkách což se nám docela dařilo a občas se naskytla i nějaká slibná šance. Tento tlak vyústil ve 24. minutě, když se po dobré hře ve středu Martinovi Smetanovi podařilo dobře odcentrovat do vápna a na tento balón si krásně naskočil Lukáš Trefil a pohodlně skóroval. (O 4 hodiny předtím dal 3 branky za dorost). Zkušený soupeř občas pohrozil dobrou kombinací, ale naše obrana pracovala velmi dobře a všechny tyto útoky dokázala bez problémů odrazit. Ještě do první půlky se nám podařilo vstřelit branku, když ve 39. minutě po jasném faulu ve vápně na Trefila, zkušeně penaltu proměnil kapitán Petr Kuchař. 0:2. Po přestávce jsme se úkolébali klidným stavem a soupeř začal být aktivnější a nebezpečnější, vše naštěstí opět dobře obrana zvládla a náš brankář neměl za celý zápas skoro žádnou práci. Vše vyústilo v 69. minutě, když po několika dobrých šancích, se nám podařilo vstřelit třetí branku o kterou se zasloužil v útoku dobře hrající Patrik Mareš. 0:3. Do konce jsme měli ještě několik dobrých příležitostí ale náš střelecký účet se nám již nepodařilo rozšířit. Všem klukům bych chtěl poděkovat za předvedený výkon díky kterému jsme tento zápas zaslouženě vyhráli. Další zápas nás čeká v neděli 24. dubna od 17:00 na domácím hřišti kde přivítáme nedaleké Pojbuky. Všichni jste srdečně zváni.

Měšice-Mladá Vožice B

Měšice - Mladá Vožice B
3-3 (0-2)

K prvnímu jarnímu domácímu utkání jsme nastoupili v azylu na hřišti v Pojbukách proti Měšicím za které nastupují na střídavý start hráči Meteoru Tábor. Od začátku jsme chtěli držet balón a dobře kombinovat což se nám docela dařilo ale v 7. minutě,po chybě zkušeného Martina Smetany ve středu hřitě,se míč dostal k ostrostřelci Širokému který bez problémů prostřelil našeho gólmana. Poté jsme měli opět více ze hry my, i s několika šancemi ale v 28. minutě se po chybě Zelenky dostal míč opět k Širokému který opět nedal našemu gólmanovi šanci. 0:2. Takto skončil první poločas. Druhý poločas pro nás začal trochu lépe když po závaru ve vápně si soupeř vstřelil vlastní gól. Poté se hra přelévala ze strany na stranu, když po špatně ubráněnému centru ze strany se míč dostal opět k Širokému který se štěstím prostřelil našeho gólmana. 1:3. I poté jsme byli lepším týmem ale stále se nám nedařilo skórovat ale v 80. minutě přišel první dobrý okamžik pro střídajícího dorostence Trefila když se s míčem protáhl středem hřiště a hezkou střelou,za pomoci lehké teče přes záda Šoukala,zapadl balón do hostující branky.2:3. To ale ještě nebylo vše. V 91. minutě totiž po závaru  ve vápně hostí,Trefil opět dobře vystřelil a hostující obránce si srazil balón do vlastní sítě a ustanovil konečný výsledek na 3:3. Opět bych chtěl všem poděkovat hlavně za druhý poločas a především vyzdvihnout výkon dorostence Trefila, pro kterého to byl první start za B tým a měl prsty ve dvou důležitých gólech které pro nás znamenají alespoň 1 bod z tohoto zápasu.

Sestava:

Čeněk

Krch   Smetana P.   Teplo     Zelenka

Smetana J.   Maroušek     Smetana M.   Dušek M.

Vávra     Kuchař(C)

Střídání:

45‘ Šoukal za Duška

50‘ Trefil za Smetanu M

55‘ Forejt za Zelenku

ŽK. Smetana J

Tomáš Zelenka- Vedoucí B týmu

TJ Sokol M.V. FC Bechyně 0:1(0:1)

Sestava: Čeněk - Zachariáš, Teplo, Forejt, Poustecký - Marek - Fiala, Adam J., Homola, Tesař - Šimko

Střídali: Toušek, Kášek, Smrčina, Křížek, Červenka, Málek

Rozhodčí: Sebera Filip

ŽK Vožice: Forejt, Červenka 2x

ČK Vožice: Červenka

Dnes jsme podali výborný výkon ale bohužel jsme ho neproměnili ve tři body. Do utkání jsme nastoupili vysokým napadáním a to Bechyňské defenzivě dělalo problémy. Po chvíli jsme si vytvořili velmi slibnou šanci ale krásnou střelu Vojty Šimka do horního rohu branky, parádním zákrokem zneškodnil brankář hostí. Hra byla vyrovnaná a hrálo se převážně na polovině hřiště. Bohužel pro nás ve 36. minutě špatně trefil balon Kuba Teplo, míč se dostal k útočníkovi hostí, ten s ním uběhl pár metrů a zakončil na zadní tyč, 0:1. Do poločasu už se stav nezměnil a do šaten jsme šli za tohoto stavu. Po přestávce jsme na soupeře zase vlétli a dělali jim velké problémy ale žádné z našich zakončení nemělo patřičné parametry skončit v brance. Pak pro nás přišla dosti nemilá situace, když v 67. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen David Červenka. V deseti hráčích bylo dosti těžké dát takovémuto týmu branku. A od té doby to bylo vidět, Bechyňský tým si vytvořil několik slibných gólových šancí ale když míč neskončil na tyči tak si hosté vylámali zuby, na dnes skvěle chytajícím Karlu Čeňkovi. Ale i přesto, že jsme utkání dohrávali o deseti hráčích, dokázali jsme hrát s hosty vyrovnanou partii. Do konce zápasu už branka nepadla a utkání skončilo naši prohrou. Ale jsem rád že i hosté z Bechyně, kteří v podzimní části soutěže neztratili ani bod, uznali že jsme hráli velmi dobře a že jsme první tým se kterým měli velké problémy. Hráče bych chtěl pochválit za bojovný a nebojácný výkon a jistě tento výkon v příštím kole proměníme v naší výhru. Příští kolo nás čeká poslední zápas podzimní části soutěže, to již tuto sobotu 31.10. od 10:00, kdy na domácím hřišti přivítáme Kunžak. Všichni jste srdečně zváni.

Hráč utkání: Karel Čeněk